Palais-des-Nations-HP-jahia.jpgbr.JPGpp.JPGrhe-International-_2166929b.jpg

 

буква А для ворда на фонеАЛЬМАНАХ

МІЖНАРОДНОГО

 ПРАВА

Альманах міжнародного права  – науковий міжнародний журнал, створений для розвитку наукових контактів між фахівцями в галузі міжнародного права як України, так і інших держав.

Альманах міжнародного права включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б) відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2020 р. № 1188 (спеціальності: 081. Право, 293. Міжнародне право)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 • Автор, надаючи статтю редакції Альманаху міжнародного права для публікації, тим самим висловлює згоду на розміщення повного її тексту як в друкованому варіанті журналу, так і в мережі Інтернет на офіційному сайті видання – inlawalmanac.mgu.od.ua

 • Редакція приймає статті українською, англійською, німецькою, французькою та польською мовою.

 • Статті не повинні мати граматичних або інших помилок, а також повинні відповідати тематиці журналу і вимогам МОН України до фахових видань.

 • Надані статті повинні бути оригінальними, не опублікованими раніше в інших друкованих та електронних виданнях. Стаття приймається до розгляду тільки за умови, що вона відповідає вимогам до авторських оригіналів статей (матеріалів), розміщеним на сайті журналу в розділі «Вимоги».

 • Всі матеріали повинні носити відкритий характер. Наявність обмежувального грифу служить підставою для відхилення матеріалу від відкритої публікації.

 • Тематика журналу: теорія та історія міжнародного права; міжнародне право прав людини; дипломатичне і консульське право; право міжнародних організацій; міжнародне морське право; міжнародне гуманітарне право; міжнародне кримінальне право; міжнародне екологічне право; право Європейського Союзу; міжнародне приватне право.

 • Редакція здійснює отримання і реєстрацію DOI для статей.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ

Для розгляду питання про публікацію статті в 31 номері Альманаху міжнародного права необхідно заповнити до 30 квітня 2024 року онлайн-анкету автора на сайті журналу та надіслати на електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

 • статтю (ім’я файлу – прізвище автора, наприклад, Коваленко);

 • відскановану квитанцію про оплату внеску за публікацію (ім’я файлу – прізвище автора + слово «внесок», наприклад, Коваленко_внесок).

 

ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ І РОЗГЛЯДУ СТАТТІ

 • Стаття реєструється секретарем в журналі реєстрації статей із зазначенням дати надходження, назви, П.І.Б. автора/ів, місця роботи автора/ів. 

 • Редакційна рада журналу правомочна здійснювати наукове і літературне редагування матеріалів, що надійшли, при необхідності скорочувати їх за погодженням з автором, або, якщо тематика статті становить інтерес для журналу, направляти статтю на доопрацювання автору.

 • Редакція залишає за собою право відхилити статтю, яка не відповідає встановленим вимогам або тематиці журналу. У разі відхилення представленої статті редакція дає автору мотивований висновок.

 

 АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

 • Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату.

 • Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl 

 

ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

 

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ПУБЛІКАЦІЇ СТАТТІ

Розмір внеску за публікацію статті в Альманасі міжнародного права становить 1200 грн. за 12 сторінок. Якщо обсяг статті перевищує цю кількість, то кожна наступна сторінка сплачується додатково у розмірі 35 грн. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.
За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 30 червня 2024 р.
Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 30 липня 2024 р.